LICO - Vodný byvol PUR

Neohodnotené
Značka: LICO nature
Čistá svalovina z vodného byvola, mletá.
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (32 ks)
Kód: 412168
€5,20
LICO - Vodný byvol PUR
Neohodnotené
Značka: LICO nature
Vodný byvol PUR od LICO-Nature je vhodný najmä na kŕmenie alergikov. Nepridávajú sa sem žiadne iné živočíšne ani rastlinné zložky, takže môžete pripraviť všetky ostatné dôležité komponenty ako čerstvé ovocie a hodnotnú zeleninu, droby bohaté na živiny, kosti bohaté na vápnik a minerálne doplnky. Produktový rad "PUR" v podstate popisuje BARF jedlo pozostávajúce zo 100% mäsa z príslušných zdrojov bielkovín. Bavte sa kŕmením a vytváraním individuálneho BARF jedla!
VYHLÁSENIE:
Kŕmna surovina vhodná pre psov a mačky. Pre plnohodnotnú stravu je potrebné doplnenie o ďalšie živočíšne a rastlinné zložky. Produkt podávajte iba pri izbovej teplote a s primeraným množstvom oleja.
ZLOŽENIE:
100% svalovina z vodného byvola.
ANALYTICKÉ ZLOŽKY:
Vlhkosť 77,9%, surový popol 1,1%, surový tuk 1,8%, surový proteín 20,4%, surová vláknina 0,3%, fosfor 0,17%, vápnik 0,01%. Keďže naše produkty neustále vzorkujeme a sú to suroviny, analytické hodnoty sa môžu pri každej analýze mierne meniť. Preto sa z času na čas môžu vyskytnúť mierne odchýlky medzi hodnotami uvedenými v internetovom obchode a hodnotami na našich etiketách.

Dodatočné parametre

Kategória: Mleté mäso
Brands: LICO nature
Druh jedla: mrazené
Druh zvieraťa: Psy, Mačky
Veľkosť: 2x250g
Vyberte si zloženie: Exotické

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: