LICO - Vodný byvol All-in-One Fresh

Neohodnotené
Značka: LICO nature
Čistá svalovina z vodného byvola + zdravé vnútornosti + čerstvé ovocie & zelenina = LICO Vodný byvol All-in-ONE Fresh!  
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (49 ks)
Kód: 413234
€4,95
LICO - Vodný byvol All-in-One Fresh
Neohodnotené
Značka: LICO nature

Kompletné BARF menu vo variante vodný byvol. Produktový rad LICO All-in-One Fresh v podstate popisuje vyvážené zloženie hodnotného mäsa, na živiny bohatých vnútorností a kostí s obsahom vápnika z príslušných zdrojov bielkovín a pridávame aj čerstvo prelisované ovocie a zeleninu. Aby sme zabezpečili optimálne pokrytie základnej potreby minerálov a stopových prvkov, pridávame aj cenné mikrominerály. Je to čerstvé, plnohodnotné BARF menu, len do BARF jedla je potrebné pridať primerané množstvo kŕmneho oleja. Tento produkt z vodného byvola je ideálny na kŕmenie alergikov. Bavte sa kŕmením a vytváraním individuálneho BARF jedla!

VYHLÁSENIE:

Doplnkové krmivo vhodné pre psov a mačky, pre plnohodnotnú stravu je nevyhnutný doplnok s rastlinnými zložkami (olej). Produkt podávajte iba pri izbovej teplote.

ZLOŽENIE:

53 % mäso z vodného byvola, 17,5 % pľúca z vodného byvola, 7 % pečeň z byvola, 7,5 % paštrnák, 7,5 % brokolica, 3 % hruška, 2 % ríbezle, 1,5 % citrát, 1 % mikrominerály.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:

Vlhkosť 77,8%, surový popol 0,8%, surový tuk 10,8%, surový proteín 15,2%, surová vláknina 0,3%.

Keďže naše produkty neustále vzorkujeme a sú to suroviny, analytické hodnoty sa môžu pri každej analýze mierne meniť. Preto sa z času na čas môžu vyskytnúť mierne odchýlky medzi hodnotami uvedenými v internetovom obchode a hodnotami na našich etiketách.

Dodatočné parametre

Kategória: MENU pre psy
Brands: LICO nature
Druh jedla: mrazené
Druh zvieraťa: Psy, Mačky
Veľkosť: 2x250g
Vyberte si zloženie: Exotické

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: