LICO - Zeleninovo - ovocné kocky III

Neohodnotené
Značka: LICO nature
Zelenina a ovocie v kockách.
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (31 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 413179
€4,62
LICO - Zeleninovo - ovocné kocky III
Neohodnotené
Značka: LICO nature

Naše Kocky zeleniny III od LICO-Nature obsahujú čisté ovocie a zeleninu v kockách 4x4x4cm. Každú kocku môžete vybrať a rozmraziť samostatne, čo umožňuje jednoduchú manipuláciu. Na tento mix sme zmiešali špenát bohatý na železo, chrumkavý šalát, čerstvú brokolicu, zdravý fenikel a lahodný topinambur. Ide o vitamínovú a zeleninovú zmes pre Vášho psa. Stačí rozmraziť príslušné množstvo kociek a vmiešať ich do mäsovej múčky. Mleté ovocie a zeleninu Váš pes najlepšie využije v tejto konzistencii. Objednajte si a otestujte chutné a na vitamíny bohaté vegetariánske kocky teraz! Zvlášť vhodné pre všetky biele alebo svetlé psy, pretože neobsahujú karotén.

VYHLÁSENIE:

Doplnkové krmivo vhodné pre psov, pre plnohodnotnú stravu je nutný doplnok živočíšnych zložiek. Produkt podávajte iba pri izbovej teplote a s primeraným množstvom oleja.

ZLOŽENIE:

25% šalát, 25% špenát, 25% brokolica, 15% topinambur, 10% fenikel.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:

Vlhkosť 91,7%, surový popol 1%, surový tuk 1%, surový proteín 1,8%, surová vláknina 0,8%, fosfor 0,04%, vápnik 0,05%.

Keďže naše produkty neustále vzorkujeme a sú to suroviny, analytické hodnoty sa môžu pri každej analýze mierne meniť. Preto sa z času na čas môžu vyskytnúť mierne odchýlky medzi hodnotami uvedenými v internetovom obchode a hodnotami na našich etiketách.

Dodatočné parametre

Kategória: Ovocie a zelenina
Brands: LICO nature
Druh jedla: mrazené
Druh zvieraťa: Psy
Veľkosť: 10ks
Vyberte si zloženie: Bezmäsité
Nevypĺňajte toto pole:
22.12.2023 21:53
Dobrý deň,prosim
Odpovedať
22.12.2023 21:56
Pardón, tak ešte raz,dobrý deň, prosím vás aká je cca hmotnosť tohto balenia v celku alebo samotnej kocky zeleniny? Ďakujem za odpoveď.. (Lištu s možnosťou odoslať otázku máte v mobilnom zobrazení eshopu milimeter nad mojou klávesnicou, nechtiac som ťukla pri korekcii slova a hneď vatm to odoslalo nedokončené)