LICO - Ryba PUR v kockách

1 hodnotenie
Značka: LICO nature
Nórsky losos + biela ryba = LICO Ryba PUR v kockách.
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (22 ks)
Kód: 412601
€6,30
LICO - Ryba PUR v kockách
1 hodnotenie
Značka: LICO nature
5,0 1 hodnotenie

Čerstvé ryby v praktických mrazených kockách od LICO nature! Produktový rad LICO PUR v podstate popisuje BARF jedlo pozostávajúce zo 100% mäsa z príslušných zdrojov bielkovín. Nepridávajú sa sem žiadne iné živočíšne ani rastlinné zložky, takže všetky ostatné dôležité komponenty ako čerstvé ovocie a/alebo hodnotné veci môžete pripraviť sami doma. Treba pridať zeleninu, na živiny bohaté vnútornosti, kosti bohaté na vápnik a minerálne doplnky. Hrudkovité kocky pre praktické vyberanie a jednoduché porciovanie z vrecka. Dokonalý pôžitok z žuvania, keďže jednotlivé zložky nie sú mleté, ale nakrájané na kocky. Pre dostatočný prísun cenných omega 3 a omega 6 mastných kyselín by vo vyváženom BARF jedálničku nemali chýbať ryby. Bavte sa kŕmením a vytváraním individuálneho BARF jedla!

VYHLÁSENIE:

Doplnkové krmivo vhodné pre psov a mačky, Psom je potrebné doplniť o ďalšie živočíšne a rastlinné zložky pre plnohodnotnú stravu. Produkt podávajte iba pri izbovej teplote.

ZLOŽENIE:

50% biela ryba, 50% nórsky losos.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:

Vlhkosť 63%, surový popol 1,2%, surový tuk 19%, surový proteín 15,1%, surová vláknina 0,2%, fosfor 0,21%, vápnik 0,14%.

Keďže naše produkty neustále vzorkujeme a sú to suroviny, analytické hodnoty sa môžu pri každej analýze mierne meniť. Preto sa z času na čas môžu vyskytnúť mierne odchýlky medzi hodnotami uvedenými v internetovom obchode a hodnotami na našich etiketách.

Dodatočné parametre

Kategória: Šťavnaté kúsky
Brands: LICO nature
Druh jedla: mrazené
Druh zvieraťa: Psy, Mačky
Veľkosť: 500g
Vyberte si zloženie: Ryba

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: