Wolfsblut VetLine WEIGHT MANAGEMENT - Riadenie hmotnosti pre psy

Neohodnotené
Značka: Wolfsblut
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (23 ks)
Kód: WB789566
€3,55
Wolfsblut VetLine WEIGHT MANAGEMENT - Riadenie hmotnosti pre psy
Neohodnotené
Značka: Wolfsblut

Miluje váš chlpáč papanie viac ako prechádzky po parku? Je skôr pohodový typ alebo sa nevie dostatočne hýbať z iných dôvodov? Tak či onak, kombinácia priveľa jedla a málo pohybu môže viesť k obezite. Keď už pri hladkaní necítite jeho rebrá a nie je mu vidieť pás, mali by ste sa zamerať na jeho váhu. Ak si nie ste istí, poradí vám váš veterinár. Nadváha totiž môže mať vážne následky a viesť ku kardiovaskulárnym ochoreniam, problémom s kĺbmi či cukrovke. Správnym krmivom pomôžete svojmu psovi opäť nájsť ideálnu váhu – a aj napriek diéte mu nebude nič chýbať.

Wolfsblut VetLine Weight Management je kompletné diétne krmivo pre dospelých psov na zníženie obezity a reguláciu prísunu glukózy (diabetes mellitus). Vášho štvornohého kamaráta podporuje pri redukcii hmotnosti:

  1. Receptúra, ktorá ​​pomáha znižovať telesný tuk: Krmivo obsahuje vysokokvalitné bielkoviny v kombinácii s nízkym obsahom tuku a sacharidov.
  2. Vysoký obsah vlákniny zlepšuje pocit sýtosti, ktorý zároveň nastáva rýchlejšie a trvá dlhšie.
  3. Aminokyselinová zlúčenina L-karnitín urýchľovaním tvorby energie z mastných kyselín podporuje odbúravanie tukov. Zároveň podporuje tvorbu svalovej hmoty, čo môže mať priaznivý vplyv na spaľovanie tukov.
  4. Podpora kĺbového metabolizmu: Glukosamín a chondroitín pomáhajú udržiavať funkciu kĺbov, ktoré sú nadmerne zaťažované obezitou.
  5. Vďaka zníženému obsahu mono- a disacharidov sa krmivo prispôsobí aj potrebám psov s diabetom: prísun glukózy je prirodzene regulovaný tým, že sa do značnej miery vyhýba sacharidom, ktoré spôsobujú rýchle uvoľňovanie glukózy. To znamená, že hladina cukru v krvi stúpa pomalšie a pes zostane dlhšie sýty.

Toto krmivo neobsahuje obilniny. Nie je vhodné pre šťeňatá, gravidné a dojčiace fenky, rastúce psy, psy s podváhou a zvýšenými energetickými nárokmi.

Vložením vybranej diétnej potraviny do nákupného košíka potvrdzujete, že ste si prečítali a porozumeli vyššie uvedeným informáciám.

ZLOŽENIE:

Morčacie mäso (51 %), sladké zemiaky (5,5 %), tekvica (4 %), cícer, hrachová vláknina, lucerna, topinambur, riasa limetka, černice, čučoriedky, maliny, čierne ríbezle, brusnice, celulóza, mannan-oligosacharidy (prebiotikum MOS), frukto-oligosacharidy (prebiotikum FOS), metylsulfonylmetán (MSM, 0,05 %), chondroitín sulfát (0,04 %), glukózamín sulfát (0,04 %)

ANALYTICKÉ ZLOŽKY: 

Surový proteín 11,5%, surový tuk 3,5%, surový popol 2,1%, surová vláknina 2,5%, škrob 0,3%, celkový cukor 0,5%, vlhkosť 78%

VÝŽIVOVÉ DOPLNKOVÉ LÁTKY (na kg): 

Vitamín A (ako retinylacetát, 2 500 IU), vitamín D3 (ako cholekalciferol, 250 IU), vitamín E (ako all-rac-alfa-tokoferylacetát, 25 mg), biotín (25 mg), zinok ako oxid zinočnatý (20 mg), meď (ako pentahydrát síranu meďnatého, 1 mg), jód (ako jodičnan vápenatý, bezvodý, 0,75 g)

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

Hmotnosť psa

Množstvo krmiva denne

(úbytok hmotnosti)

1 - 5 kg

Menej ako 415 g

5 - 10 kg

415 - 695 g

10 - 20 kg

695 - 1 170 g

20 - 30 kg

1 170 - 1 585 g

Viac ako 30 kg

Viac ako 1 585 g

 

Cieľová hmotnosť psa

Množstvo krmiva denne

Menej ako 5 kg

Menej ako 290 g

5 - 10 kg

290 - 490 g

10 - 20 kg

490 - 825 g

20 - 30 kg

825 - 1 115 g

Viac ako 30 kg

Viac ako 1 115 g

 

Odporúčané časy kŕmenia na zníženie hmotnosti na požadovanú telesnú hmotnosť a v prípade potreby na udržanie požadovanej telesnej hmotnosti; na reguláciu glukózy spočiatku do 6 mesiacov. 

Pre efektívne chudnutie alebo udržanie ideálnej hmotnosti by sa nemal prekračovať odporúčaný energetický príjem za deň. Kompletné diétne krmivá môžu veterinárnu liečbu len podporiť, a nie nahradiť. Preto odporúčame, aby ste sa pred kŕmením alebo pred predĺžením doby kŕmenia poradili s veterinárnym lekárom. Uvedené množstvo by malo slúžiť len ako orientačné. Množstvo krmiva by sa malo prispôsobiť individuálnym požiadavkám vášho psa. Každý pes je iný a optimálne množstvo krmiva sa bude výrazne líšiť v závislosti od mnohých faktorov vrátane veku, pohlavia, úrovne aktivity, metabolizmu a prostredia, v ktorom žije. Psíkovi vždy zabezpečte čerstvú pitnú vodu. 

Skladujte v chlade a suchu. Po otvorení skladujte v chladničke maximálne 24 hodín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: