Nestos MORČACIE/LOSOSOVÉ BARF menu pre mačky

Neohodnotené
Značka: Nestos
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (21 ks)
Kód: 005029250
€3,69
Nestos MORČACIE/LOSOSOVÉ BARF menu pre mačky
Neohodnotené
Značka: Nestos

Ponúknite svojmu miláčikovi chutné MORČACIE/LOSOSOVÉ BARF menu pre mačky od Nestos. Táto zmes je vyrobená z kombinácie morčacieho mäsa, čistého lososa, morčacích srdiečok, mletých kuracích krkov a hovädzích vnútorností. V žiadnom zo svojich 9 životov mu vaša mačička nepovie nie.  Keďže mačky sú veľmi vyberavé a nie vždy chcú nájsť v miske to isté, máte k dispozícii hneď tri ďalšie Nestos BARF menu vyvinuté v spolupráci s certifikovanou výživovou poradkyňou. Aby ste mohli svojej mačičke ponúknuť vždy niečo nové. Do tohto menu odporúčame pridať lososový olej a kvapky vitamínu E.

Toto krmivo dodávame v mrazenom stave. Odporúčame postupné rozmrazovanie potrebného množstva v chladničke alebo pri izbovej teplote. Po rozmrazení môžete ihneď podávať. 

ZLOŽENIE: 

30 % morčacie mäso, 24 % losos, 11 % morčacie droby, 9 % hovädzie vnútornosti (srdce, pečeň, pľúca, slezina, obličky), 10 % kuracie krky, 2,9 % krv, 4 % mrkva, jablko

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

30 - 50 g krmiva na kg telesnej hmotnosti/deň pre dospelú mačku Uvedené množstvá krmiva sú len odporúčaním a je potrebné prispôsobiť ich individuálnym potrebám vášho zvieratka.

Dodatočné parametre

Kategória: MENU pre mačky
Brands: Nestos
Druh jedla: mrazené
Druh zvieraťa: Mačky
Veľkosť: 250g
Vyberte si zloženie: Hydina, Ryba

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: