LICO - Mäso z diviny PUR

Neohodnotené
Značka: LICO nature
Čerstvé mäso z daniela, mleté.
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (140 ks)
Kód: 412002
€4,80
LICO - Mäso z diviny PUR
Neohodnotené
Značka: LICO nature

Produktový rad LICO PUR v podstate popisuje BARF jedlo pozostávajúce zo 100% mäsa z príslušných zdrojov bielkovín. Nepridávajú sa sem žiadne ďalšie živočíšne ani zeleninové prísady, takže všetky ostatné dôležité komponenty ako čerstvé ovocie a hodnotnú zeleninu si môžete pripraviť samostatne, droby bohaté na živiny, kosti bohaté na vápnik a minerálne doplnky. Tento produkt je vhodný najmä na kŕmenie alergikov. Spracúvame len čerstvé výseky srnčej a jelenej zveri, suroviny z diviakov pre nás nie sú vhodnou alternatívou, preto sa ich spracovania úplne zdržiavame. Bavte sa kŕmením a vytváraním individuálneho BARF jedla!

VYHLÁSENIE:

Doplnkové krmivo vhodné pre psov a mačky, pre plnohodnotnú stravu je nevyhnutný doplnok o ďalšie živočíšne a rastlinné zložky. Produkt podávajte iba pri izbovej teplote a s primeraným množstvom oleja.

ZLOŽENIE:

100% mäso z diviny (zverina/srnčia zver).

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:

Vlhkosť 58,6%, surový popol 0,9%, surový tuk 22,9%, surový proteín 19,2%, surová vláknina 0,8%, fosfor 0,14%, vápnik 0,02%.

Keďže naše produkty neustále vzorkujeme a sú to suroviny, analytické hodnoty sa môžu pri každej analýze mierne meniť. Preto sa z času na čas môžu vyskytnúť mierne odchýlky medzi hodnotami uvedenými v internetovom obchode a hodnotami na našich etiketách.

Dodatočné parametre

Kategória: Mleté mäso
Brands: LICO nature
Druh jedla: mrazené
Druh zvieraťa: Psy, Mačky
Veľkosť: 2x250g
Vyberte si zloženie: Divina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: