LICO - Kuracie mäso a ryby All-in-One Fresh

Neohodnotené
Značka: LICO nature
Chudé kuracie prsia a stehno + losos + kuracie kosti + kuracie droby + čerstvé ovocie/zelenina + mikrominerály, mleté.
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (62 ks)
Kód: 413050
€3,41
LICO - Kuracie mäso a ryby All-in-One Fresh
Neohodnotené
Značka: LICO nature

Lico proteínová zmes kuracieho a rybieho mäsa, ktorá spestrí stravu Vášho psa. Kuracie mäso a ryby All-in-One Fresh v podstate popisuje vyvážené zloženie mäsa, vnútorností a kostí z príslušného zdroja bielkovín a pridávame sem aj čerstvo prelisované ovocie a zeleninu. Aby sa optimálne pokryla základná požiadavka na minerály a stopové prvky, pridávame aj cenné mikrominerály. V podstate ide o hotový BARF, stačí do BARF jedla pridať príslušné množstvo oleja. Tento produkt BARF je bohatý na omega 3 mastné kyseliny, pretože recept obsahuje čerstvé ryby. Šťastné kŕmenie!

VYHLÁSENIE:

Doplnkové krmivo vhodné pre psov. Produkt podávajte iba pri izbovej teplote a s primeraným množstvom oleja.

ZLOŽENIE:

29 % chudé kuracie prsia a stehno, 21 % kuracie droby (9 % žalúdok, 6 % pečeň, 6 % srdce), 9 % kuracie kosti, 12 % losos, 8 % biela ryba, 20 % ovocie/zelenina (6 % šalát, 5% mrkva, 4% zeler, 3% jablko, 2% hruška), 1% mikrominerály.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:

Vlhkosť 68,5%, surový popol 1,9%, surový tuk 13,8%, surový proteín 14,1%, surová vláknina 0,4%, fosfor 0,31%, vápnik 0,48%.

Keďže naše produkty neustále vzorkujeme a sú to suroviny, analytické hodnoty sa môžu pri každej analýze mierne meniť. Preto sa z času na čas môžu vyskytnúť mierne odchýlky medzi hodnotami uvedenými v internetovom obchode a hodnotami na našich etiketách.

Dodatočné parametre

Kategória: MENU pre psy
Brands: LICO nature
Druh jedla: mrazené
Druh zvieraťa: Psy
Veľkosť: 2x250g
Vyberte si zloženie: Hydina, Ryba

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: