LICO - Kocky zeleniny V

Neohodnotené
Značka: LICO nature
Čerstvý šalát + lahodná cuketa + chutná cvikla + fenikel + zdravý paštrnák + šťavnatý špenát + chrumkavá mrkva = Kocky zeleniny V
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (67 ks)
Kód: 413181
€4,20
LICO - Kocky zeleniny V
Neohodnotené
Značka: LICO nature
Naše Veggie-Cubes od Lico-Nature obsahujú čisté ovocie a zeleninu v kockách 4x4x4cm. Každú kocku môžete vybrať a rozmraziť samostatne, čo umožňuje jednoduchú manipuláciu. V tomto mixe sme rozmixovali čerstvý šalát, lahodnú cuketu, chutnú cviklu, fenikel, zdravý paštrnák, šťavnatý špenát a chrumkavú mrkvu. Ide o vitamínovú a zeleninovú zmes pre Vášho psa. Stačí rozmraziť príslušné množstvo kociek a vmiešať ich do mäsovej misky. Mleté ovocie a zeleninu Váš pes najlepšie využije v tejto konzistencii. Objednajte si a otestujte chutné a na vitamíny bohaté vegetariánske kocky teraz!
VYHLÁSENIE:
Doplnkové krmivo vhodné pre psov, pre plnohodnotnú stravu je nutný doplnok živočíšnych zložiek. Produkt podávajte iba pri izbovej teplote a s primeraným množstvom oleja.
ZLOŽENIE:
20 % šalát, 20 % paštrnák, 14 % cvikla, 14 % mrkva, 12 % fenikel, 10 % cuketa, 10 % špenát.
ANALYTICKÉ ZLOŽKY:
Vlhkosť 91,5%, surový popol 1%, surový tuk 0,4%, surový proteín 1,2%, surová vláknina 1,1%, fosfor 0,04%, vápnik 0,05%. Keďže naše produkty neustále vzorkujeme a sú to suroviny, analytické hodnoty sa môžu pri každej analýze mierne meniť. Preto sa z času na čas môžu vyskytnúť mierne odchýlky medzi hodnotami uvedenými v internetovom obchode a hodnotami na našich etiketách.

Dodatočné parametre

Kategória: Ovocie a zelenina
Brands: LICO nature
Druh jedla: mrazené
Druh zvieraťa: Psy
Veľkosť: 10ks
Vyberte si zloženie: Bezmäsité

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: