LICO - Zeleninovo - ovocné kocky I

1 hodnotenie
Značka: LICO nature
Zelenina a ovocie v kockách.
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (42 ks)
Kód: 413177
€4,62
LICO - Zeleninovo - ovocné kocky I
1 hodnotenie
Značka: LICO nature
LICO - Zeleninovo - ovocné kocky I
Odporúčame
4,0 1 hodnotenie
Naše Kocky zeleniny I od LICO-Nature obsahujú čisté ovocie a zeleninu v kockách 4x4x4cm. Každú kocku môžete vybrať a rozmraziť samostatne, čo umožňuje jednoduchú manipuláciu. V tomto mixe sme rozmixovali chrumkavú mrkvu, čerstvý šalát, lahodnú cuketu, sladké maliny, černice a zdravý šípok. Ide o vitamínovú a zeleninovú zmes pre Vášho psa. Stačí rozmraziť príslušné množstvo kociek a vmiešať ich do mäsovej múčky. Mleté ovocie a zeleninu Váš pes najlepšie využije v tejto konzistencii. Objednajte si a otestujte chutné a na vitamíny bohaté vegetariánske kocky teraz!
VYHLÁSENIE:
Doplnkové krmivo vhodné pre psov, pre plnohodnotnú stravu je nutný doplnok živočíšnych zložiek. Produkt podávajte iba pri izbovej teplote a s primeraným množstvom oleja.
ZLOŽENIE:
25 % šalát, 25 % mrkva, 20 % cuketa, 12,5 % maliny, 12,5 % černice, 5 % šípky.
ANALYTICKÉ ZLOŽKY:
Vlhkosť 86,9%, surový popol 0,8%, surový tuk 1%, surový proteín 1,3%, surová vláknina 6%, fosfor 0,03%, vápnik 0,06%. Keďže naše produkty neustále vzorkujeme a sú to suroviny, analytické hodnoty sa môžu pri každej analýze mierne meniť. Preto sa z času na čas môžu vyskytnúť mierne odchýlky medzi hodnotami uvedenými v internetovom obchode a hodnotami na našich etiketách.

Dodatočné parametre

Kategória: Ovocie a zelenina
Brands: LICO nature
Druh jedla: mrazené
Druh zvieraťa: Psy
Veľkosť: 10ks
Vyberte si zloženie: Bezmäsité

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: