LICO - Vodný byvol PUR Fresh

Neohodnotené
Značka: LICO nature
Vodný byvol + čerstvé ovocie/zelenina + mikrominerály, mleté.
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom (23 ks)
Kód: 413232
€4,50 –33 % €3
LICO - Vodný byvol PUR Fresh
Neohodnotené
Značka: LICO nature
LICO - Vodný byvol PUR Fresh
Akcia Výpredaj
€4,50 –33 %

Produktový rad LICO nature PUR Fresh popisuje zmes najkvalitnejšieho mäsa a čerstvého sezónneho ovocia a zeleniny v pyré. Navyše je pridaná špeciálna zmes mikrominerálov pre pokrytie potreby stopových prvkov Vášho štvornohého kamaráta. S touto receptúrou BARF nie sú ako živočíšne zložky spracované žiadne vnútornosti ani kosti. Okrem plnohodnotnej stravy treba dbať na to, aby v priebehu kŕmneho týždňa, boli pridávané aj vnútornosti a držky. Do krmiva je potrebné pridať primerané množstvo oleja. Táto exotická zmes vodných byvolov je skvelým spestrením v miske a je mimoriadne vhodná aj pre alergikov. Šťastné kŕmenie!

VYHLÁSENIE:

Doplnkové krmivo vhodné pre psov, pre plnohodnotnú stravu je nutný doplnok o ďalšie živočíšne zložky. Produkt podávajte iba pri izbovej teplote a s primeraným množstvom oleja.

ZLOŽENIE:

79 % svalovina z vodného byvola, 5 % mrkva, 5 % paštrnák, 5 % brokolica, 3 % ananás, 2 % čučoriedky, 1 % mikrominerály.

ANALYTICKÉ ZLOŽKY:

Vlhkosť 78,1%, surový popol 1,5%, surový tuk 1,7%, surový proteín 17,3%, surová vláknina 0,3%, fosfor 0,15%, vápnik 0,22%. Keďže naše produkty neustále vzorkujeme a sú to suroviny, analytické hodnoty sa môžu pri každej analýze mierne meniť. Preto sa z času na čas môžu vyskytnúť mierne odchýlky medzi hodnotami uvedenými v internetovom obchode a hodnotami na našich etiketách.

Dodatočné parametre

Kategória: Mäsové zmesi
Brands: LICO nature
Druh jedla: mrazené
Druh zvieraťa: Psy
Veľkosť: 2x250g
Vyberte si zloženie: Exotické

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: